• 3.jpg
 • 4.jpg
 • 5.jpg
 • 6.jpg
 • 7.jpg
 • 8.jpg
 • 9.jpg
 • 10.jpg
 • 11.jpg
 • 12.jpg
 • 13.jpg
 • 14.jpg
 • 15.jpg
 • 101.jpg
 • 111.jpg
 • 121.jpg
 • v.jpg
 • w.jpg
 • x.jpg
 • z.jpg

Menu Strony

Wiadomości Powiat

GOK i TMNŻ zbierają misie ratownisie

Akcja "Misie Ratownisie" dobiega końca. Organizowana przez  Poseł Joannę Frydrych oraz portale NowyZmigrod24.pl, Towarzystwo Miłośników Nowego Żmigrodu, Gminny Ośrodek Kultury w Nowym Żmigrodzie, zbiórka przyniosła zamierzony rezultat.

 W naszej gminie do akcji włączyła się między innymi Szkoła Podstawowa w Starym Żmigrodzie, w Nowym Żmigrodzie,  LO w Nowym Żmigrodzie, , Gminne Przedszkole oraz Adam Durał komendant gminny OSP, którzy z sukcesem zgromadzili  spora ilość maskotek, które już niedługo staną się prawdziwymi ratownikami. Przypomnijmy, że maskotki trafią także do jednostek OSP na terenie naszej gminy i będą służyć strażakom, podczas zdarzeń losowych z udziałem dzieci, jako przytulaki.

Licznik odwiedzin

Darmowe liczniki

Pogoda

Pogoda

Sprawdź pogodę!

Muzeum