Laurki dla babci i dziadzia

Obraz może zawierać: 13 osób, uśmiechnięci ludzie, ludzie stoją

Laurka to dla babci i dziadka bezcenny upominek. A przecież sposobów na stworzenie oryginalnej i pełnej miłości laurki jest mnóstwo! Oto nasze propozycje na niezapomniany prezent.

Czytaj więcej: Laurki dla babci i dziadzia

Dzień Babci i Dziadka 2019

17 stycznia w Gminnym Ośrodku Kultury odbył się Dzień Babci i Dziadka. Wszystkich zebranych gości serdecznie powitała pani dyrektor szkoły Alicja Witkowska, składając serdeczne życzenia. W pięknie udekorowanej sali uczniowie przedstawili program artystyczny. Były wierszyki, piosenki, scenki oraz tańce. 

Czytaj więcej: Dzień Babci i Dziadka 2019

Koncert Piosenki Francuskiej w GOK-u

Koncert Kolęd i Pastorałek 2019

Zimowe zajęcia grupy "Półkole"

Na zajęciach grupy „Półkole” w ostatnim czasie wspólnie z dziećmi wykonaliśmy różne ozdoby świąteczne oraz zimowe dekoracje wykonane z papieru.  Zajęcia odbywają się w każdą środę o godzinie 16:00 w Sali Gminnego Ośrodka Kultury w Nowym Żmigrodzie. Serdecznie zapraszamy wszystkie chętne dzieci do udziału w zajęciach.

Czytaj więcej: Zimowe zajęcia grupy "Półkole"

Życzenia 2019

Zajęcia przedświąteczne Klubu Różnych Form dobiegły końca

  Stoły i stroiki świąteczne będą przystrajane własnoręcznymi dekoracjami. Świeczniki, anioły i bombki oczarowały i zachwyciły swoim wyglądem uczestniczki.

Czytaj więcej: Zajęcia przedświąteczne Klubu Różnych Form dobiegły końca

Wygraj bilet !

Mamy do rozdania 4x pojedyncze zaproszenia na pokaz filmu ”Planeta singli2” o godz. 20:45 Wybierz się do Kina i obejrzyj komedię świąteczną „Planetę singli2” Nic trudnego:

Czytaj więcej: Wygraj bilet !

Kino Visa w Nowym Żmigrodzie !

Objazdowe Kino Visa w Nowym Żmigrodzie Z największymi kinowymi premierami odwiedzimy Was 14 grudnia PROMOCJA Dla wszystkich miłośników kina aż 25% zniżki przy płatności kartą Visa. Promocja obejmuje zakup biletów i zestawów w barku kinowym. Szczegóły naszych promocji: https://kino.visa.pl/promocje Bilety możecie zamawiać tutaj: http://bit.ly/KinoVisaNowyŻmigród-grudzień

 

Klub Różnych Form 2018/2019

Rozpoczęcie zajęć „Klubu Różnych Form” odbyło się w dniu 15 listopada. Przedstawiono propozycję robótek ręcznych w miesiącu listopadzie i grudniu. W dniu 22 listopada wykonałyśmy świeczniki z łyżeczek plastikowych, ozdobione koralikami.

Czytaj więcej: Klub Różnych Form 2018/2019

Thursday the 17th.