I Konkurs Piosenki Polskiej dla Szkół Podstawowych

7 maja 2019 roku w Gminnym Ośrodku Kultury w Nowym Żmigrodzie odbył się I Konkurs Piosenki Polskiej dla Szkół Podstawowych. Wystąpili młodzi uczestnicy z gmin: Krempna, Nowy Żmigród oraz Osiek Jasielski.

Czytaj więcej: I Konkurs Piosenki Polskiej dla Szkół Podstawowych

228 rocznica uchwalenia Konstytucji 3 Maja w Nowym Żmigrodzie

228 lat temu uchwalona została Konstytucja 3 Maja. Dzisiaj w Nowym Żmigrodzie tak jak i w całym kraju odbywają się okolicznościowe uroczystości związane z tym wydarzeniem.

Czytaj więcej: 228 rocznica uchwalenia Konstytucji 3 Maja w Nowym Żmigrodzie

Narada dyrektorów GOK

25 kwietnia odbyła się narada zaprzyjaźnionych ośrodków kultury, Dukla, Dydnia, Wiśniowa, Brzostek, Frysztak, Nowy Żmigród. W ramach spotkania odbyła się promocja Muzeum które zwiedzili uczestnicy narady.

Czytaj więcej: Narada dyrektorów GOK

Zaproszenie na uroczystość 228. rocznicy uchwalenia Konstytucji

Wolna Grupa Bukowina zagrała w Nowym Żmigrodzie

To była prawdziwa gratka dla miłośników poezji śpiewanej. Wczoraj (17 marca) w Gminnym Ośrodku Kultury w Nowym Żmigrodzie wystąpiła Wolna Grupa Bukowina.

Czytaj więcej: Wolna Grupa Bukowina zagrała w Nowym Żmigrodzie

Gminny Turniej Szachowy i Warcabowy

We wtorek 12 marca w Gminny Ośrodek Kultury był organizatorem turnieju Szachowego i Warcabowego. Partie rozegrano systemem każdy z każdym. W zawodach wzięli udział uczniowie Szkoły Podstawowej. 

Czytaj więcej: Gminny Turniej Szachowy i Warcabowy

Przedstawienie Teatralne Szok Bar 2

Obraz może zawierać: 7 osób, uśmiechnięci ludzie, ludzie stoją, garnitur i w budynku17 marca w Gminnym Ośrodku Kultury w Nowym Żmigrodzie odbył się występ grupy Teatralnej Non Omnis w przygotowanym specjalnie na tę okazję przedstawieniu kabaretowym „SzokBar 2”.

Czytaj więcej: Przedstawienie Teatralne Szok Bar 2

Spektakl Można tylko stracić

W czwartek 7 marca w Gminnym Ośrodku Kultury w Nowym Żmigrodzie odbył się spektakl Można tylko stracić. Był to spektakl pokazujący do czego doprowadzają równego rodzaju używki. 

Czytaj więcej: Spektakl Można tylko stracić

Turniej Tenisa Stołowego dla Szkół Podstawowych

We wtorek 5 marca w Gminnym Ośrodku Kultury w Nowym Żmigrodzie odbył się gminny Turniej Tenisa Stołowego Szkół Podstawowych systemem do dwóch przegranych meczy. Turniej Stał na bardzo wysokim poziomie. Po bardzo zaciętej walce wyłoniono zwycięzców oto wyniki:

Czytaj więcej: Turniej Tenisa Stołowego dla Szkół Podstawowych

Nowe Stowarzyszenie "Radosna Jesień"

W dniu 3 marca w Gminnym Ośrodku Kultury w Nowym Żmigrodzie odbyło się Walne Zebranie Wyborcze Stowarzyszenie „Radosna Jesień”. Celem Stowarzyszenia było zagospodarowaniem czasu wolnego dla mieszkańców gminy w wieku 50+.

Czytaj więcej: Nowe Stowarzyszenie "Radosna Jesień"

Monday the 20th.