Wolna Grupa Bukowina zagrała w Nowym Żmigrodzie

To była prawdziwa gratka dla miłośników poezji śpiewanej. Wczoraj (17 marca) w Gminnym Ośrodku Kultury w Nowym Żmigrodzie wystąpiła Wolna Grupa Bukowina.

Czytaj więcej: Wolna Grupa Bukowina zagrała w Nowym Żmigrodzie

Gminny Turniej Szachowy i Warcabowy

We wtorek 12 marca w Gminny Ośrodek Kultury był organizatorem turnieju Szachowego i Warcabowego. Partie rozegrano systemem każdy z każdym. W zawodach wzięli udział uczniowie Szkoły Podstawowej. 

Czytaj więcej: Gminny Turniej Szachowy i Warcabowy

Przedstawienie Teatralne Szok Bar 2

Obraz może zawierać: 7 osób, uśmiechnięci ludzie, ludzie stoją, garnitur i w budynku17 marca w Gminnym Ośrodku Kultury w Nowym Żmigrodzie odbył się występ grupy Teatralnej Non Omnis w przygotowanym specjalnie na tę okazję przedstawieniu kabaretowym „SzokBar 2”.

Czytaj więcej: Przedstawienie Teatralne Szok Bar 2

Spektakl Można tylko stracić

W czwartek 7 marca w Gminnym Ośrodku Kultury w Nowym Żmigrodzie odbył się spektakl Można tylko stracić. Był to spektakl pokazujący do czego doprowadzają równego rodzaju używki. 

Czytaj więcej: Spektakl Można tylko stracić

Turniej Tenisa Stołowego dla Szkół Podstawowych

We wtorek 5 marca w Gminnym Ośrodku Kultury w Nowym Żmigrodzie odbył się gminny Turniej Tenisa Stołowego Szkół Podstawowych systemem do dwóch przegranych meczy. Turniej Stał na bardzo wysokim poziomie. Po bardzo zaciętej walce wyłoniono zwycięzców oto wyniki:

Czytaj więcej: Turniej Tenisa Stołowego dla Szkół Podstawowych

Nowe Stowarzyszenie "Radosna Jesień"

W dniu 3 marca w Gminnym Ośrodku Kultury w Nowym Żmigrodzie odbyło się Walne Zebranie Wyborcze Stowarzyszenie „Radosna Jesień”. Celem Stowarzyszenia było zagospodarowaniem czasu wolnego dla mieszkańców gminy w wieku 50+.

Czytaj więcej: Nowe Stowarzyszenie "Radosna Jesień"

Zapraszamy na przedstawienie teatralne

Koncert zespołu "Wolna Grupa Bukowina" – zapowiedź

W drugiej połowie marca  przed żmigrodzanami wystąpi legendarny zespół muzyczny z nurtu folk rocka i poezji śpiewanej - Wolna Grupa Bukowina.

Czytaj więcej: Koncert zespołu "Wolna Grupa Bukowina" – zapowiedź

Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Sołtysa Wsi Makowiska 2019

Gminny Ośrodek Kultury w Nowym Żmigrodzie  Sołtys i Radny  Wsi Makowiska zorganizowali w dniu 23.02 2019 r. Turniej Tenisa Stołowego dla społeczności wsi Makowiska.

Czytaj więcej: Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Sołtysa Wsi Makowiska 2019

Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Sołtysa Wsi Kąty 2019

Gminny Ośrodek Kultury w Nowym Żmigrodzie  Sołtys i Radny  Wsi Kąty zorganizowali w dniu 23.02 2019 r. Turniej Tenisa Stołowego dla społeczności wsi Kąty.

Czytaj więcej: Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Sołtysa Wsi Kąty 2019

Monday the 25th.