Koncert kolęd i pastorałek - Zapowiedź

 

Gminny Ośrodek Kultury w Nowym Żmigrodzie zaprasza na "Koncert kolęd i pastorałek w wykonaniu zespołów GOK". Koncert odbędzie się dnia 28 stycznia 2018 r. /niedziela/ o godz. 18:00 w Sali Gminnego Ośrodka Kultury w Nowym Żmigrodzie ZAPRASZAMY!

Jasełka i koncert noworoczny SP

W niedzielę 14 stycznia w Gminnym Ośrodku Kultury odbyły się Jasełka i koncert noworoczny zorganizowane przez Szkołę Podstawową w nowym Żmigrodzie. Dochód z koncertu przeznaczony został na organizację jubileuszu 210 rocznicy powstania szkoły. 

Czytaj więcej: Jasełka i koncert noworoczny SP

Warsztaty z rękodzieła

W miesiącach listopad i grudzień instruktorki z Gminnego Ośrodka Kultury w Nowym Żmigrodzie kontynuowały prace z rękodzieła na terenie gminy Nowy Żmigród, w których uczestniczyło 214 dzieci i młodzieży oraz 148 pań. Łącznie uczestniczyło 362 osoby.

Czytaj więcej: Warsztaty z rękodzieła

Życzenia Świąteczne 2017/18

Spektakl teatralny "Nad Przepaścią"

20 grudnia w sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury odbył się spektakl teatralny pod nazwą "Nad Przepaścią" dotyczący profilaktyki antynarkotykowej. Organizatorem była Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Nowym Żmigrodzie. 

Czytaj więcej: Spektakl teatralny "Nad Przepaścią"

Korytarze migracyjne relacja

W niedzielę 17 grudnia w Gminnym Ośrodku Kultury odbyła się prelekcja pt. Korytarze migracyjne organizowana przez Magurski Park Narodowy z projektu unijnego. 

Czytaj więcej: Korytarze migracyjne relacja

Zajęcia "Klubu Rożnych Form"

 

Panie z Klubu „Różnych Form” na ostatnich zajęciach wykonały przepiękne ozdoby świąteczne tj. choinki ze sznurka sizalowego, choinki z plastikowych łyżeczek i z makaronu oraz anioły  ze starych książek. Takie ozdoby prezentuje się bardzo dobrze i świetnie nadaje się na dekorację świąteczną. Przygotowanie nie zajmuje dużo czasu a efekt jest zachwycający!

Czytaj więcej: Zajęcia "Klubu Rożnych Form"

Jak Pstryk i Bzik zostali oświeceni

Dzisiaj w Sali Gminnego Ośrodka Kultury odbył się spektakl pt. "Jak Pstryk i Bzik zostali oświeceni" zorganizowanym przez fundację PGE. w spektaklu udział wzięło około 150 osób z przedszkola gminnego oraz  klasy 1-3. 

Czytaj więcej: Jak Pstryk i Bzik zostali oświeceni

Warsztaty otwarte „Korytarze migracyjne”

Zapraszamy wszystkich chętnych na kolejne otwarte warsztaty z cyklu "Szlak dobrych praktyk przyrodniczych" – korytarze migracyjne! Odbędą się one w w niedzielę 17 grudnia 2017r. o godzinie 15:00 w Gminnym Ośrodku Kultury w Nowym Żmigrodzie (ul, Mickiewicza 4).

Czytaj więcej: Warsztaty otwarte „Korytarze migracyjne”

GOK i TMNŻ zbierają misie ratownisie

Akcja "Misie Ratownisie" dobiega końca. Organizowana przez  Poseł Joannę Frydrych oraz portale NowyZmigrod24.pl, Towarzystwo Miłośników Nowego Żmigrodu, Gminny Ośrodek Kultury w Nowym Żmigrodzie, zbiórka przyniosła zamierzony rezultat.

Czytaj więcej: GOK i TMNŻ zbierają misie ratownisie

Saturday the 20th.