VI Mistrzostwa Gminy Nowy Żmigród w Darta za nami

Drukuj
Utworzono: poniedziałek, 05, luty 2018

W niedzielę 4 lutego podczas ferii zimowych odbył się turniej o Mistrzostwo Gminy Nowy Żmigród w Darta. Po raz szósty rozegrany został w Sali GOK. Organizatorem jak co roku był Gminny Ośrodek Kultury w Nowym Żmigrodzie.

 

W mistrzostwach udział mógł wziąć każdy chętny, który przybył na zawody i wyraził chęć uczestnictwa w nich. Do rywalizacji przystąpiło 12 zawodników. Zgodnie z regulaminem zawodnicy mieli do wykonania trzy serie po sześć rzutów.

 

Z pośród startujących wyłoniono czterech finalistów z najlepszymi wynikami: Mariusz Ćwiek - 389, Przemysław Lentner - 317, Marcin Kopyta - 309, Artur Czupa - 277. Ci zawodnicy zakwalifikowali się do finału zawodów w którym stoczyli zacięty pojedynek.

 

Po wykonaniu ponownie trzech serii po sześć rzutów najlepszy okazał się Mariusz Ćwiek zdobywając w finale 262 punkty. Drugie miejsce zajął Artur Czupa z dorobkiem 251 punktów na trzecim miejscu uplasował się Przemysław Lentner 247 punktów. Czwarte miejsce zdobył Marcin Kopyta z wynikiem 245 punktów. Zwycięscy otrzymali z rąk dyrektora GOK Jerzego Dębca puchary, dyplomy oraz nagrody rzeczowe.

Pełna galeria zdjęć dostępna na www.nowyzmigrod24.pl Zapraszamy !

 

GOK

Wednesday the 20th.