Gminny Turniej Strażaków o Puchar Wójta Grzegorza Bary

Drukuj
Utworzono: poniedziałek, 26, luty 2018

W sobotę 24 lutego 2018 roku w sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury odbył się VII Gminy Turniej Strażaków w tenisie stołowym o puchar Wójta Gminy Nowy Żmigród w kategorii indywidualnej i drużynowej.

 

Przybyłych gości i zawodników powitał Komendant Gminny ZOSP RP w Nowym Żmigrodzie druh Adam Durał. Gminny Turniej Strażaków o Puchar Wójta Przy stołach tenisowych stanęło 26 członków Ochotniczych Straży Pożarnych i Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych reprezentujących 9 jednostek OSP z terenu gminy Nowy Żmigród, tj. Brzezowa,  Gorzyce, Łysa Góra, Makowiska, Mytarka, Mytarz, Grabanina, Nowy Żmigród i Toki.

Gminny Turniej Strażaków o Puchar Wójta Zwycięzcą turnieju w klasyfikacji indywidualnej został Stanisław Wójtowicz reprezentujący OSP Mytarka. Na drugim miejscu uplasował się Tomasz Książkiewicz z OSP KSRG Łysa Góra, a trzecie miejsce zajął Adrian Musiał  z OSP Gorzyce.

W klasyfikacji drużynowej zwyciężyła jednostka OSP Gorzyce. Drugie miejsce zajęła jednostka OSP Mytarka, a trzecie – OSP KSRG Łysa Góra.

Zmagania strażaków sędziował Jerzy Dębiec. Gminny Turniej Strażaków o Puchar Wójta Zwycięzcy oraz uczestniczące w turnieju drużyny OSP otrzymały z rąk Wójta Gminy Nowy Żmigród Grzegorza Bary oraz Komendanta Gminnego ZOSP RP dh Adama Durała puchary, dyplomy i nagrody rzeczowe przydatne w pożarnictwie.

Wójt podziękował strażakom za udział w turnieju gratulując zawodnikom wysokiego poziomu sportowego, który z roku na rok jest coraz wyższy.

Wednesday the 17th.