Gorzyce wygrywają Turniej Siatkarski w Nowym Żmigrodzie

Drukuj
Utworzono: poniedziałek, 11, luty 2019

Już po raz jedenasty odbył się Gminny Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy w Nowym Żmigrodzie. W tym roku Turniej odbył się w Hali Sportowej w Nowym Żmigrodzie. Zawody rozegrane zostały 10 lutego. Do udziału w turnieju zgłosiło się osiem drużyn: Nienaszów, Łysa Góra , Gorzyce, Kąty, Czekaj, Łężyny, Policja Jasło oraz Straż Jasło. 

 

Po zaciętej walce pierwsze miejsce wywalczyła drużyna z Gorzyc przed Kątami i Strażą Jasło. Wszystkie drużyny otrzymały puchary, dyplomy oraz nagrody rzeczowe ufundowane przez Gminny Ośrodek Kultury wręczone przez zastępców przewodniczącego Rady Gminy Zenona Książkiewicza oraz Krzysztofa Janusza.

To już kolejne gminne zawody halowe o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy, które przyciągnęły młodzież w różnym wieku i wpisały się w kalendarz cyklicznych rozgrywek sportowych organizowanych przez Dyrektora Gminnego Ośrodka Kultury – Jerzego Dębca.

Sędziowali : Antoni Hućko oraz Stanisław Zoła. 

Wyniki:

1. Gorzyce

2. Kąty

3. Straż Jasło

4. Nienaszów

5. Policja Jasło

6. Czekaj

7. Łężyny

8. Łysa Góra

Więcej zdjęć tutaj: https://nowyzmigrod24.pl/wiadomosci/1690-gorzyce-wygrywaja-turniej-siatkarski-w-nowym-zmigrodzie.html

  

Thursday the 22nd.